خبر خبر

پيام تسليت سرپرست سازمان هواپيمايي و مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت 28 صفر
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن سالروز رحلت جانگداز پيامبر بزرگ اسلام و شهادت امام حسن مجتبي(ع) را تسليت گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «رحلت پیامبر اکرم(ص)، وصال دردانه هستی با حضرت دوست و محرومیت مسلمانان جهان از ارشاد و درک حضوری رهبری است که سایه‌سار کرامتش در آفاق هستی و زمان پیچیده است.
 
پیامبر اکرم(ص) در طول ۲۳ سال مأموریت الهی توانست پایه‌‌های حکومتی دینی و اسلامی را طوری بنا کند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانسته کوچک‌‌ترین خدشه‌ای بر آن وارد نماید.
حضرت ختمی مرتبت، این پایه‌ها را به‌وسیله رهانیدن مردم از تاریکی‌های جهل و اتصال آنها به نور ایمان، استحکام بخشید و در زمان وفات، رسالت خود که همانا دعوت و ایمان به دین مبین اسلام بود را به خاندان مطهر خود واگذار کرد.
 
اینجانب فرا رسیدن سالروز رحلت جانگداز پیامبر بزرگ اسلام و شهادت امام حسن مجتبی(ع) را به همه همکاران گرانقدر  تسلیت عرض می‌نمایم.
امید است در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق و سیره پیامبر اسلام را در راستای افزایش ایمان و تعالی مقام انسانیت داشته باشیم.»
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد