خبر خبر

اسلاميان: وزارت راه و شهرسازي تمام قد کنار سرپرست شرکت فرودگاه‌ها ايستاده است
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه و شهرسازي در مراسم معارفه عضو جديد هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها گفت: مقام عالي وزارت و مجموعه وزارت راه و شهرسازي تمام قد در کنار سيدي سرپرست شرکت فرودگاه‌ها ايستاده اند تا مشکلات موجود در صنعت فرودگاهي حل و برطرف شود.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، عصر امروز ۲۳ فروردين ماه، جلسه معارفه هادي يوسف پور آذري به عنوان‌ عضو جديد هيات مديره شرکت فرودگاهها و ناوبري و هوايي ايران با حضور حميدرضا سيدي سرپرست شرکت فرودگاهها، ايمان اسلاميان، معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه و شهرسازي، حسين مذنب، سرپرست اداره کل بازرسي اين وزارتخانه، حسين اسفندياري، ابراهيم مرادي و محمد اميراني اعضاي هيات مديره و مسعود نيکبخت و علي شورميج معاونان حوزه عمليات هوانوردي و توسعه مديريت و منابع برگزار شد.
 
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه و شهرسازي در جلسه معرفي عضو جديد هيات مديره، از زحمات مديريت و کارکنان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران قدرداني کرد و اظهار داشت: مقام عالي وزارت و مجموعه وزارت راه و شهرسازي تمام قد در کنار آقاي سيدي ايستاده اند تا مشکلات موجود در صنعت فرودگاهي حل و برطرف شود.
وي با بيان اينکه فرودگاه نقطه آغازين تماس بين المللي و به نوعي نماينده ۸۰ ميليون ايراني است، اظهار اميدواري کرد؛ با تلاش سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و مجموعه وزارت راه و شهرسازي کيفيت موجود در فرودگاهها افزايش يابد.
اسلاميان گفت: دولت سيزدهم وارث انباشتي از مشکلات است و محدوديتهاي موجود نيز کار را سخت مي کند اما ان شاالله با اجماع حاکميتي و قدرت تدبير آقاي سيدي، مشکلات برطرف شود و همگي دست در دست يکديگر به پيش برويم.
 
*حضور يوسف پور آذري در هيات مديره به مثابه خون تازه در پيکره شرکت فرودگاههاست*
وي در معرفي يوسف پورآذري به عنوان عضو جديد هيات مديره، وي را فردي بسيار توانمند، خوشنام و يک مدير خلاق و با تدبير ياد کرد.
وي با بيان اينکه آقاي يوسف پور آذري، مرد ساعات و روزهاي پرتنش و بحرانهاست، اظهار داشت: توان بالاي وي در تدبير و خلاقيت در اوج بحران، ان شاالله منشا اثر در شرکت فرودگاهها و ناوبري هوابي ايران خواهد شد.
اسلاميان اظهار اميدواري کرد؛ حضور يوسف پورآذري به مثابه تزريق خون تازه در پيکره اين شرکت باشد و ايشان نيز از گنجينه تجربيات و علم هيات مديره شرکت بهره مند شوند.
 
يوسف پور آذري:
*از ظرفيت وزارتخانه براي دستيابي به اهداف شرکت فرودگاه‌ها بهره خواهيم برد*
عضو جديد هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها در مراسم معارفه خود گفت: خانواده صنعت فرودگاهي يک خانواده معظم و متخصص است و انجام وظيفه در آن براي من افتخار است.
وي گفت: تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا از ظرفيتهاي وزارتخانه و تيم مديريتي براي هم افزايي به منظور دستيابي به اهداف شرکت فرودگاه‌ها استفاده ببريم.
يوسف پور آذري از زحمات علي رستمي، عضو پيشين هيات مديره نيز قدرداني و اظهار اميدواري کرد؛ به خوبي پاسخگوي اعتماد وزير محترم راه و شهرسازي باشم.
 
*تاکيد بر رفع کمبود نيروي انساني و ضرورت بهره مندي از تجربيات مديريتي*
در اين جلسه همچنين اسفندياري بر ضرورت استفاده از تجربيات بدست آمده در عرصه مديريتي شرکت فرودگاه‌ها تاکيد کرد و اميراني نيز سرمايه اصلي شرکت را نيروي انساني متخصص دانست و اظهار اميدواري کرد که کمبود نيروي انساني تا حد امکان برطرف شود.
گفتني است؛ هفته آينده در مراسمي از علي رستمي، عضو پيشين هيات مديره شرکت قدرداني خواهد شد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد